TORBALI TADİLAT DEKORASYON

Torbalı Tadilat Dekorasyon Konusunda uzman kadromuzla Şubat ayından itabaren  hizmet vermeye başlıyoruz. Torbalı da tadilat ve dekorasyon konusunda uzman kadromuzla hizmet vermeye devam edeceğiz. Banyo tadilatı, ev tadilatı, mutfak tadilatı ve dekorasyon anlamında herşey artık torbalıya da yakın.

Tadilat gerçekten zor ve meşakkatli bir iş. Hele bir de mekanın içinde oturmaya devam ediliyorsa gerçekten zor…

Zor olan tadilatı kolaylaştırmak ve daha hızlı, daha kaliteli hale getirmek temel bazı kriterlerden geçmektedir. Kısaca bunları sıralayacak olursak;

  • Öncelikli olarak röleve alınarak kafamızdaki tadilat fikirlerini mutlak suretle üç boyutlu hale getirmek gerekiyor. Neden üç boyutlu hale getirmek gerekiyor diyecek olursanız cevabı çok açık; tadilat sonucunda nasıl bir durumla karşılaşacağınızı baştan görmüş oluyorsunuz ve müdehale etme şansı baştan itibaren mevcut oluyor.
  • İkinci aşama yapılacaklar listesi; ne yapılacağını baştan sıralamalı olarak bilmek sizin de hakkınız…
  • Sözleşme aşamasında ise üç boyutlu gördüklerinizde dahil olan herşey sözleşmeye mutlak suretle yazılır…

Aslında zor olan tadilat, iyi bir planlama ile daha kolay bir hale gelebiliyor… Hatta ve hatta nasıl olacağı baştan görülebileceği için yapılacak değişiklikler baştan planlanabiliyor.

İşte biz de Rüzgar Yapı Tasarım ailesi olarak; Torbalı Tadilat Dekorasyon konusunda uzman ve kaliteli hizmet anlayışı ile Torbalıda hizmet vermeye başladık.

Tadilat anlamında yaptıklarımız

Ev Tadilat

Torbalı Tadilat Dekorasyon olarak Ev tadilat konusunda iyi bir firma ile çalışmak istiyorsanız, hızlı güvenilir ve profesyonel mutlaka bize ulaşın.

Anahtar Teslim Tadilat

Torbalı Tadilat Dekorasyon olarak Anahtar Teslim Tadilat konusunda bizden fiyat almayı unutmayın çünkü unutmayın ki alacağınız hizmet ve kalitesi çok önemlidir..

Banyo Tadilat

Torbalı Tadilat Dekorasyon olarak Banyo Tadilat çözümlerimizde hem kaliteli hem de kendi ürünlerimizle banyolarınıza tadilat yapıyoruz.

Mutfak Tadilat

Torbalı Tadilat Dekorasyon olarak Mutfak tadilat demek hanımlarımız en büyük yaşam alanlarının dekorasyonu demek, zengin tasarım örneklerimizle mutlaka bizden fiyat alın…

Tadilat Anlayışımız

basit aslında, öncelikle tadilat yaptırmak isteğinizi bize iletiyorsunuz, ister sitemizdeki Whatsapp hattımızdan ister instagramdan ister facebook sayfamızdan veya bizi direkt olarak arayarak… Bizim yaptığımız sadece yapılacak tadilat yerini görmek ve röleve için gerekli ölçümleri almak ve tabi ki sizin tadilat konusunda ihtiyaçlarınız ve fikirlerinizi öğrenmek… Tadilat yolculuğu böylelikle başlamış oluyor… Geriye kalanı biraz bizde, biraz sizde… Biz çizimlerimizi yapıyoruz, çizimlerimizi yaparken en önemli husus gerçek ölçülerden yola çıkıyoruz ve bunun sonucunda o olana o sığdı mı sığmadı mı gibi bir sorunla karşılaşılmıyor… Size gönderdiğimiz çizimlerin üzerinde sizinle konuşmaya başlıyoruz. Kimi zaman sizin önerileriniz kimi zaman bizim tasarımsal önerilerimizle çizimlerimiz birkaç revizeden geçiyor…

Aslında bütün yaptığımız iş baştan her şeyin planlanması… Çünkü sonuç baştan gördüğünüz çizimlerdeki gibi olacak…

Devamında ise fiyat teklifimiz ve çalışma planımız çıkıyor… Anlaşma durumunda inşaat ve tadilat zaten bizim işimiz… Anlaşmama durumunda ise bu sefer değil belki ama başka sefer diyoruz…

Anlayışımız gereği kaliteli hizmet, ekonomik hizmet ve tabi ki de müşteri memnuniyetli hizmet…

Sizin de torbalı tarafında bir tadilata ihtiyacınız varsa mutlaka bizi arayın…